Založ si blog

Remiáš boli dve mŕtvoly, Kovačič, Lauko a divný obranca demokracie Janko B. , Šáray a Pittnerova lustrácia

Nuž ozval sa aj utajený svedok Miloš L.

Vraj po dohode s HZDS vystúpil vo VTV ako spojka po Róbertovi Remiášovi na Oskara Fegyveresa a verejne vypovedal. Miloš, sváko Ragan podobným typom vravel: “Že ťa hanba nefackuje!”

Čo som ti povedal, keď si za mnou prvýkrát prišiel s ďalšou spojkou Ľuborom K. s prosbou, že len ja vám obom môžem pomôcť, inak že vás zabijú? Povedal som vám: zavrite dvere do mojej kancelárie, ale zvonku! Vyhodil som vás. Nechcel som sa s vami vôbec rozprávať! Ale vy dvaja ste prišli za mnou aj na druhý deň. Opäť ste žobronili, že vás zabijú ako Remiáša, ak vám nepomôžem. A vtedy som si povedal, môžem s tým žiť, že niekto zomrie a ja som mu nepomohol? A tak som povedal dobre, dostali ste štatút utajených svedkov a nastali nové vaše ponosy. Vraj prezident má právo nazerať do vyšetrovacieho spisu a už vie, že ste vypovedali proti nemu. Už vie, že ste uviedli, koľko peňazí zaplatil Oskarovi F. za jeho výpoveď. A teraz vás už isto zabijú. Veď Oskar Fegyveres natočil video, na ktorom ste s ním vy dvaja a povedal na ňom, že ak sa aj vám niečo stane, ako sa stalo Remiášovi, nuž nech všetci vedia, že vás má na svedomí Mečiar s Lexom. Čiže vraždy sa ešte nestali a už boli označení aj vrahovia!

A to len začínala volebná kampaň pred voľbami v roku 1998. A nezomrel len Remiáš, ale aj M. B., o čom Lauko s Kovalčíkom veľmi dobre vedeli. Preto sa báli ešte viac. M. B. vypovedal sám od seba, že Remiáš nezomrel preto, že bol spojkou na Oskara F., ale vraj preto, že mal nezhody s podsvetím. Skôr však, než mohol svoju výpoveď opäť potvrdiť pred vyšetrovateľom, našli ho zhoreného v aute s rukami zviazanými drôtom za chrbtom!

A o tomto som diskutoval na stránke Facebooku na verejnú výzvu bývalého ministra zahraničných vecí Pavla Demeša, aby mi do týždňa prišla 8. marca 2017 vyhrážka v anonyme s nápisom: “Vojna likviduje čo vás čaká?” – a k tomu bol priložený ostrý náboj 9 mm. A keď som chcel teraz medializáciu ja, lebo polícia postupuje čudne liknavo a chcela toto podozrenie z niekoľkých trestných činov zmeniť len na priestupok, tak sa televízie ku mne obrátili chrbtom (česť výnimke: vďaka Noviny JOJ).

Ako je to pán Kovačič z Markízy? Skutočne, keby takýto anonym dostal trebárs pán Demeš, tak o tom by ste vysielali a o mne nie? To je demokracia a pluralita v podaní slovenských médií? Je to paradox, keďže som patril k štyrom ľuďom, ktorým sa v revolúcii v roku 1989 podarilo otvoriť vtedy jedinú televíziu – STV myšlienkam revolúcie, keď sme pripravili prvé Štúio dialóg už 24. novembra 1989, keď Česká televízia tak urobila až 1. decembra 1989, teda o celý týždeň neskôr ako my! Za takúto súčasnosť sme v roku 1989 nebojovali, to mi, pán Kovačič, verte. A verte mi aj to, že na žiadnu objednávku HZDS Lauko a Kovalčík vo VTV ako utajení svedkovia nevystúpili.

Ak tam bola objednávka, tak potom hádam len zo strany Lauka a Kovalčíka, ktorý ma už ako poradcu ministra vnútra pre ich bezpečnosť neustále bombardovali žiadosťami, že aj ako utajení svedkovia sa cítia ohrození na živote. A že len mne veria a len ja im môžem pomôcť. A pôvodne som rokoval s Pavlom Ruskom, aby Markíza pripravila s nimi rozhovor, potom s STV, kde som nepochodil u vtedajšieho riaditeľa Igora Kubiša a jedine ďalšia súkromná stanica VTV v tom nevidela žiaden problém. Nebolo to však na objednávku HZDS. A preto, keďže zomrel Remiáš, ba aj z inej strany M. B., o ďalšie životy sa báli Miloš L. a Ľubor K., pred voľbami v roku 1998, aby upokojil situáciu v spoločnosti, vydal Mečiar svoju amnestiu ako humánny akt.

Kto však už v našej spoločnosti chce počuť pravdu? Veď ak ja hovorím, že som dostal mafiánsku vyhrážku s ostrým nábojom, tak mi prichádzajú odkazy, aby som už tieto blogy nepísal, že už nie sú divoké 90-te roky. Ak však upozorňujem, že z tých čias mám neznášanlivého suseda s jeho príbuznou, ktorí našu rodinu neustále takmer dvadsať rokov sledujú, ba že človek rovnakého mena vystupoval v médiách ako známy kukláč, či človek rovnakého mena má registrovanú firmu na likvidáciu, munície, tak mám byť radšej ticho a čakať, až ma niekto zastrelí? V roku 1989 som si nepredstavoval, že toto mi prinesie zmena režimu.

A už len malá poznámka na okraj, nemám prečo Mečiara a Lexu brániť. Oboch som nevidel a nepočul už viac ako päť rokov. A keď najsledovanejšia televízia uvedie vo svojom spravodajstve, že má exkluzívny rozhovor s Lexom a on v šote povie: “Dajte mi už pokoj!” – tak je to na smiech. To je skutočne fantastická exkluzivita, gratulujem! Potom je to, myslím si, celkom v poriadku, ak ma pán Kovačič nechcete do vysielania. Potom nečudo, že návrh na zrušenie amnestii predkladá bývalý tribún revolúcie, ktorý ma svojho času po nej vyhodil z práce pre môj slobodne vyslovený názor, pravda, Janko B.? Prípadne je celkom v poriadku, ak ma pán Mečiar v čase, keď bolo HZDS v opozícii do očí obvinil, že som vraj agent vtedajšej vlády Ivety Radičovej na jeho sledovanie. A ja som mu to nezaprel. Bol som v takom šoku z tohto obvinenia, že som to nedokázal ani zaprieť. Len som sa dokola pýtal: “Koho som to agent? Ja? Ja som agent?” – absolútne som Mečiara nechápal.

Voľakedy vyšetroval vraždu Remiáša pán vyšetrovateľ Šáray. A tento pán Šáray si na výsluch volal novinárov, ktorí o vražde písali. Dostavil som sa tiež na výsluch. A pán Šáray ma pozval na cigaretu na dvor polície. Neodmietol som. Pri nej mi rozprával koľkí novinári pracovali z materiálov SIS. Spýtal som sa ho preto, prečo mi o tom hovorí? Veď ja som z materiálov SIS nepísal. A pán Šáray prikývol, že to on vie. Pred mojou výpoveďou požiadal totiž vtedajšieho riaditeľa SIS pána Pittnera o zbavenie mojej mlčanlivosti. A pán generál Ladislav Pittner mu poslal papier, na ktorom bolo čierne na bielom, že som nikdy nebol a nie som pracovníkom, ani spolupracovníkom SIS. A tak som dostal zrazu nečakanou súhrou osudu lustračný list priamo od hádam najväčšieho kritika Mečiara.

Nuž ale koho už pravda na Slovensku zaujíma? Možno len blog denníka Pravda!

Ak skočím pod vlak ako Gaulieder, vyšetrí polícia anonym a ostrý náboj v mojej schránke? Remiáš, Buberník, prezident Kováč, Mečiarova amnestia a tajní agenti

29.03.2017

Je mrzuté, že vodca revolúcie z novembra 1989 bol evidovaný spolupracovník ŠtB. Ján Budaj sám priznal: „Na jednom z výsluchov mi "súdruh eštébák" povedal, že pas nikdy nedostanem, iba ak viac »

Gaulieder slúži mediálnym gaunerom ďalej, veď Mečiarova amnestia má zlomiť Ficovú moc a Erik Tomáš bude môcť tlieskať

26.03.2017

František Gaulieder dostával do schránky náboje. Keby policajti z nich brali odtlačky a zisťovali, kto mu ich posiela, ktovie, na čo by prišli? Možno mal Gaulieder podozrenie. Okrem toho, že viac »

Ani silná viera nezmení fakty o Mečiarovej amnestii – a majte ma všetci radi. ..

25.03.2017

Kričiace kamene je román, ktorý mi vyšiel v januári 2017 v Ikare a možno ho nájsť v každom kníhkupectve, ak sa naň budete pýtať, lebo vyložený medzi novinkami by ste ho len ťažko hľadali. viac »

migranti, utečenci, Stredozomné more, člny

Nemecký minister: Z Afriky môže tento rok prísť 400 000 migrantov

30.03.2017 10:18

Až 400 000 migrantov by mohlo tento rok podľa nemeckého ministra pre rozvojovú pomoc Gerda Müllera priplávať do Európy cez Stredozemné more.

schody, peniaze, mince, prsty, investovanie, sporenie

Nálada v slovenskej ekonomike sa v marci zhoršila

30.03.2017 09:48

Nálada v slovenskej ekonomike sa v marci zhoršila. Indikátor ekonomického sentimentu klesol na 104,6 bodu.

Antonio Guterres

Šéf OSN prišiel do Iraku posúdiť humanitárnu situáciu

30.03.2017 09:47

Generálny tajomník OSN António Guterres dnes prišiel do Iraku, aby sa tam zaoberal humanitárnou pomocou, ktorú krajina potrebuje.

autobusy

Prešovčanom zakázali protest v Bratislave

30.03.2017 09:30

Občianska iniciatíva Lepší Prešov chce na protestných zhromaždeniach upozorniť na mimoriadne negatívnu dopravnú situáciu v meste.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,909
Celková čítanosť: 10835187x
Priemerná čítanosť článkov: 5676x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy