V padnutej reťazi
na moste celkom sami
sa vrátime do dlaní
a ty ma potom
hypnotizuješ šatami
z knihy džunglí
lebo horúčava
dosiahla nový
stupeň
Stanislav Háber (zo zbierky Skameniem)
V padnutej reťazi
na moste celkom sami
sa vrátime do dlaní
a ty ma potom
hypnotizuješ šatami
z knihy džunglí
lebo horúčava
dosiahla nový
stupeň
Stanislav Háber (zo zbierky Skameniem)
Zastrelili novinára s jeho priateľkou. Každý normálny človek je zhrozený. Každý normálny človek to odsudzuje. Na Slovensku sa celá spoločnosť navyše zbláznila.
Je veľký rozdiel medzi operetou a muzikálom?
Záujem o prírodu je u nás tradične veľký.
Na muža bol Gréckom vydaný európsky zatýkací rozkaz, podozrivý bol z vlámania sa do domu a krádeže šperkov za vyše 20-tisíc eur.
Na akcii sa podieľajú aj viacerí potápači, ktorí v roku 2018 v Thajsku zachránili mládežnícky futbalový tím uviaznutý pre povodeň v jaskyni.
Nájdete tam poklady v podobe jedinečného zlatého dukátu či stokorunáčky navrhnutej Alfonsom Muchom. Peniaze, medzi ktorými nechýbajú ani tie z obdobia Slovenského štátu, sú teraz vo Fiľakove.
Minister dopravy poznamenal, že meniť sa bude územie s rozlohou 65 hektárov v centre mesta pri rieke. Žiadny les sa vraj rúbať nebude.
Háber má široký záber Široký ako Široký... ...
Celá debata | RSS tejto debaty